Назад до всіх новин

Управління освіти

Безпечний простір для дітей. У Миколаєві відремонтували ще одне укриття у школі

Опубліковано 09.02.2024

У Миколаєві облаштували ще одне укриття у школі. Воно велике, просторе, а головне – відповідає вимогам безпеки. Проєкт реалізували завдяки співпраці з нашими партнерами.

Ремонт здійснив Червоний Хрест України за підтримки Червоного Хреста Данії та за сприяння народного депутата Олександра Гайду.

Школа знаходиться в Інгульському районі. Завдяки допомозі наших друзів тепер вона має сучасну захисну споруду, яка розрахована на близько 350 осіб.

Як розповіла директорка закладу Світлана Анатоліївна, раніше там було приміщення, не пристосоване для довгого перебування людей. Аби облаштувати укриття, підрядник працював біля двох місяців.

Там оновили стіни та підлогу, змонтували вентиляцію, пожежну сигналізацію, звичайне та резервне освітлення. Зробили санвузол, точки доступу Wi-Fi. В укритті є зони для навчання, малювання, аби малеча з користю проводила час, а також медпункт.  

Заступник міського голови Анатолій Петров зазначив, що місто активно співпрацює з Червоним Хрестом. Наші друзі від початку вторгнення росії надають миколаївцям важливу допомогу.

«Я щиро дякую всім, хто допомагає нам», - сказав Анатолій Петров.

Відзначимо, що вже у 42 закладах освіти Миколаєва облаштували укриття – 21 школі, 20 дитячих садках і одному закладі передвищої освіти. Ще у 6 закладах відремонтують захисні споруди цьогоріч.