Federation Nationale de Protection Civile (FNPC) – французька асоціація, яка зосереджена на підвищенні рівня безпеки та готовності цивільного населення до надзвичайних ситуацій. Вона працює на національному рівні з метою навчання громадян заходам першої допомоги, підготовки до катастроф та зменшення ризиків у разі стихійних лих чи інших кризових ситуацій.

Її мета - використовувати всі наявні ресурси для забезпечення захисту цивільного населення в мирний час, під час кризи або війни. Також аосціація забезпечує тренінги та освітні програми для населення з питань безпеки життєдіяльності, надання першої допомоги, а також підвищення загальної обізнаності щодо мір протидії та реагування на надзвичайні ситуації. 

Команда Federation Nationale de Protection Civile – це  32 000 волонтерів, 500 місцевих осередків та щонайменше 98 асоціацій. 

Federation Nationale de Protection Civile та Україна

З початком повномасштабної війни,    Зіткнувшись з гуманітарною трагедією, що розгортається в Україні, Цивільний захист мобілізується по всій країні.

У співпраці з Асоціацією мерів Франції (AMF) Цивільний захист організовує збір предметів першої необхідності, а також медичного та логістичного обладнання для українського народу.

Метою цієї спільної операції є негайне реагування на нагальні потреби переміщеного населення шляхом надання йому екстреної гуманітарної допомоги. По всій Франції вже відкриті численні пункти збору пожертвувань, зокрема, у Бордо, Руміллі, Клермон-Феррані та Страсбурзі, які організовані організацією Protection Civile.

Партнерство також має на меті надання логістичної підтримки місцевим органам влади. Завдяки розгалуженій мережі "Цивільного захисту" мери міст можуть звернутися до місцевих відділень організації, щоб забрати зібране обладнання.

Пов’язані новини

Всі новини

Набувач

Жителі Миколаєва, чиї будинки постраждали від обстрілів, отримають твердопаливні печі

Напрямок діяльності

Federation Nationale de Protection Civile