Назад до всіх партнерів

USAID - допомога від американського народу

Перейти на сайт партнера

USAID (United States Agency for International Development) – це агентство з міжнародного розвитку, яке функціонує під патронатом Уряду Сполучених Штатів. Організація розпочала свою роботу в 1961 році.

Головна мета USAID – допомогти партнерам стати самодостатніми та спроможними для керування власним розвитком. Досягнення в цьому процесі можливі завдяки зменшенню масштабів конфліктів, запобіганні поширенню пандемічних захворювань та протидії чинникам насильства, нестабільності, транснаціональної злочинності та іншим загрозам безпеці.

Організація співпрацює з урядами, неприбутковими організаціями, академічними установами та іншими стейкхолдерами для досягнення своїх цілей.

USAID та Україна

Стратегія співпраці USAID з Україною з питань розвитку у 2019-2024 рр. затверджена з фокусом на антикорупційну діяльність, протидію впливу російської агресії, а також сприяння економічному розвитку та енергетичній незалежності країни. Окрім того, USAID і далі підтримує заходи зі зміцнення демократії та досконалих механізмів врядування, поліпшення систем охорони здоров'я та пом’якшення наслідків конфлікту у Східній Україні.

Програма USAID «Проект Енергетичної Безпеки»

Проект «Енергетична безпека» реалізовувся в Україні в період Період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2023 року. Його основна мета – допомогти Україні підвищити рівень її енергетичної безпеки.

Головним завданням діяльності проекту є допомога у створенні й розвитку механізмів вільного ринку у енергетиці. Підтримка діяльності основних інститутів цього сектору закладає основу для реалізації одного з основних елементів Стратегії співпраці USAID з Україною у сфері розвитку.

Проект «Енергетична безпека» фокусувався на допомозі Уряду України у забезпеченні надійного, стійкого та безпечного постачання енергії для громадян за доступного рівня її вартості, інтеграції до європейських енергетичних ринків шляхом надання допомоги основним інститутам і регулятору енергетичного сектору у дотриманні вимог законодавства ЄС (зокрема положень Третього енергопакету), у підвищенні рівня енергобезпеки завдяки створенню конкурентних ринків у електроенергетиці, постачанні природного газу та тепла, а також у нарощуванні обсягів наявних енергоресурсів за рахунок підтримки приватних інвестицій в освоєння та більше використання відновлюваних джерел енергії.   

Пов’язані новини

Всі новини

Пов’язані фото

Більше фото

Повʼязані звіти

Звіт по допомозі від Chemonics International

Завантажити .pdf

Звіт по допомозі від Tetra Tech ES

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від USAID за 2023 рік

Завантажити .pdf