«Нарбонна-Україна» – це французька благодійна асоціація, створена в березні 2022 року людьми, що були вражені російською агресією і готові були допомогти українському народу. Спочатку приймаючи сім'ї біженців, близько 95 сімей, іноді під власним дахом, а потім згуртувавши десятки охочих волонтерів для збору коштів, товарів і матеріалів. Для біженців і тих, хто залишився в Україні.

Асоціація «Нарбонна Україна» налагодила зв'язки та надала життєво необхідну допомогу Миколаєву від початку широкомасштабного російського вторгнення. 13 вантажівок з допомогою було передано Миколаєву: медичне та спеціальне обладнання, медикаменти, одяг, продукти харчування, іграшки. Загалом 394 палети, що еквівалентно 1,8 мільйонам євро.

17 транспортних засобів (чотири нові карети швидкої допомоги, пожежно-рятувальний автомобіль, автобус, транспортні засоби для громадського транспорту та інші) були передані, відправлені або супроводжувалися.

Для посилення співпраці у 2023 році було підписано Меморандум про взаєморозуміння та партнерство. Цей документ передбачає співпрацю у сферах гуманітарної допомоги та економічного розвитку, освіти та охорони здоров'я, культури та мистецтва.

Нарбонн або Нарбо́на (фр. Narbonne) — місто та муніципалітет на півдні Франції, в історичній області Окситанія. У ньому знайшли прихисток майже 330 українців, яким довелося покинути України через війну. 

Пов’язані новини

Всі новини

КНП ММР «Міська лікарня №1»

Миколаїв отримав два автомобілі від французької Асоціації «Нарбонна-Україна»

Напрямок діяльності

Асоціація «Нарбонна-Україна»
КНП ММР «Міська лікарня №1»

Напрямок діяльності

Миколаїв отримав важливу допомогу від іноземних партнерів

Асоціація «Нарбонна-Україна»
КП «Миколаївелектротранс»

Напрямок діяльності

Французька асоціація «Нарбонна-Україна» передала Миколаєву автівки для комунальних служб та підрозділу ТрО

Асоціація «Нарбонна-Україна»

Повʼязані звіти

Звіт по допомозі від Narbonne Ukraine

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від Association Narbonne - Ukraine за 2022 рік

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від Association Narbonne - Ukraine за 2023 рік

Завантажити .pdf