Зв’язок з нами

[email protected]

Щоб допомогти місту, будь ласка, заповніть форму нижче.

Як допомогти місту

Підтримка від фондів

FAQ

Про що цей сайт?

Сайт про гуманітарну допомогу, яку отримує Миколаїв. Тут Ви можете дослідити що, коли та куди надійшло, а також як воно використовується у місті. Наша основна мета – прозоре та підзвітне використання гуманітарної допомоги.

Яку інформацію я можу знайти на сайті?

У доступному форматі Ви зможете знайти на сайті: інформацію про отриману міжнародну допомогу (звіти, аналітику та новини), перелік партнерів Миколаєва та термінові потреби міста.

Звідки надходить допомога?

Допомога надходить від країн-союзників, донорів та партнерів. З початку повномасштабного вторгнення Миколаїв отримав підтримку від понад 100 організацій. Серед них і великі міжнародні компанії, і місцеві фонди. Ми ЩИРО ВДЯЧНІ ВСІМ, хто підтримав Миколаїв в його найстрашніші часи та є надійною опорою у період відновлення.

Хто контролює використання допомоги за призначенням?

Для координації допомоги, яка заходить в місто створено Штаб. Його робота базується на затвердженому Порядку контролю на кожному етапі поводження з гуманітарною та благодійною допомогою в місті. Крім того, Миколаїв став першим містом, яке розробило та запровадило методику моніторингу гуманітарної та міжнародної допомоги. Наразі вона активно застосовується в роботі.

Як часто оновлюється інформація?

Розділ Новини оновлюється регулярно за потреби. Звіти та аналітичні матеріали публікуються щоквартально.

Чи були випадки неналежного використання? 

З початку активної фази надходження гуманітарної допомоги, Миколаївська міська рада контролює процес її надходження та застосування. За результатами перевірок порушень щодо поводження з гуманітарною допомогою виявлено не було. За ініціативою мера Олександра Сєнкевича Миколаїв вже почав закладати підвалини для успішного відновлення та пілотувати ті практики доброчесної відбудови, які згодом можна масштабувати в інших прифронтових містах. Ми прагнемо бути надійним партнером для міжнародних донорів та першочергово для жителів Миколаєва.

Де знайти інформацію про проєкти відбудови?

Інформацію щодо проєктів відбудови можна знайти у Модулі з фіксацією пошкоджень та об’єктів відбудови на геоінформаційній системі міста. Там можна знайти картку об'єкта, бюджет, донора та його статус. Наразі даний розділ системи знаходиться в стані розробки та наповнення.

Форма для запитів про співпрацю