IsraAID - це міжнародна неурядова гуманітарна організація, що займається наданням життєво необхідної допомоги в разі стихійних лих та надає довгострокову підтримку. Заснована у 2001 році.

Станом на 2024 рік IsraAID очолювала гуманітарні представництва у понад 55 країнах. Основна місія організації - надавати ефективну підтримку та задовольняти мінливі потреби людей, які прагнуть перейти від кризи до відновлення і, зрештою, до сталого життя. IsraAID розпочала свою діяльність у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну, надавши допомогу біженцям на українсько-молдовському кордоні протягом 72 годин і створивши логістичний хаб у Румунії для сприяння надходженню допомоги в Україну.

 Влітку 2022 року організація відкрила офіс в Україні, який наразі реалізує три програми: «Захист» (фокусується на проведенні спеціалізованих тренінгів, розгортанні простору, дружнього до дітей, та адвокації стандартизації у сфері надання психосоціальної підтримки), «WaSH» (фокусується на забезпеченні базових потреб у питній воді шляхом впровадження передових та довгострокових технологічних рішень) та «Здоров'я» (підвищення обізнаності населення та посилення спроможності медичних закладів).

Ставлячи громади на перше місце і залишаючись з ними стільки, скільки потрібно, IsraAID співпрацює з національними та місцевими органами влади та неурядовими організаціями, одночасно вирішуючи «кризи всередині кризи», коли вони виникають. Разом з тим, діяльність організації спрямована на створення основи для довгострокового відновлення, зміцнення стійкості громад і розширення місцевих можливостей для сприяння побудові сталого майбутнього.

Пов’язані новини

Всі новини

КП "ДЄЗ "Пілот"

Міжнародна організація IsraAID передала Миколаєву інтерактивну карту «ХодиДоВоди»

Напрямок діяльності

IsraAID

Повʼязані звіти

Звіт по допомозі від IsraAID

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від IsraAID за 2023 рік

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від IsraAID за 2022 рік

Завантажити .pdf