Oxfam — міжнародне об'єднання із 15 організацій, що працюють у більше ніж 90 країнах по всьому світу. Метою діяльності об'єднання є розв’язання проблем бідності та пов'язаної з нею несправедливістю в усьому світі. В усіх проектах Оксфам, кінцевою метою є надати людям можливість реалізувати свої права та можливості, особисто керувати власним життям, отримувати гідну оплату за виконану працю тощо.

З початку повномасштабного вторгнення Oxfam насамперед співпрацює з місцевими українськими організаціями громадянського суспільства, які вже надають допомогу громадам, що постраждали від війни. В Україні та сусідніх країнах Oxfam надали підтримку 40 організацій, які допомагають біженцям.

Діяльність партнерів була сфокусована на екстреній життєво важливій допомозі та захисті у різних сферах: водопостачання та санітарія, притулок, їжа, розподіл готівки, правова допомога, інформація та консультування (зокрема, щодо ризиків торгівлі людьми та гендерного насильства), психічне здоров'я та психологічна підтримка, а також різноманітні послуги з інтеграції (наприклад, мовні курси чи підтримка у пошуку роботи).

Повʼязані звіти

Звіт по допомозі від OXFAM

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від OXFAM за 2023 рік

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від OXFAM за 2022 рік

Завантажити .pdf