Дитячий фонд ООН (UNICEF) працює у 190 країнах і територіях для охоплення найуразливіших дітей та молоді, які найбільше потребують допомоги. Фонд працює над тим, щоб зберегти їхні життя. Захистити їхні права. Вберегти їх від шкоди. Дати їм дитинство, в якому вони будуть захищеними, здоровими та освіченими. Дати їм рівні можливості реалізувати свій потенціал, щоб одного дня вони могли зробити світ кращим.

UNICEF – це провідний голос світу для дітей та молоді, а також голос самих дітей. У всьому, що ми робимо, ми залучаємо та підтримуємо молодь, щоб вони впливали на прийняття рішень, які визначають їхнє життя.

У 1997 році представництво UNICEF відкрилося у Києві. За цей час Фонд надав Уряду України допомогу, яка дозволила розробити і реалізувати низку програм у галузі охорони здоров’я, водопостачання та санітарії, освіти та захисту прав дітей.

ЮНІСЕФ надає життєво необхідну допомогу дітям і сім'ям, які постраждали через війну в Україні. ЮНІСЕФ працює над виконанням ключових зобов'язань щодо задоволення гуманітарних потреб дітей, включаючи доступ до освіти, психосоціальної допомоги, води та санітарії, інформування про мінну небезпеку, а також охорону здоров'я матері та дитини.

У відповідь на виклики війни ЮНІСЕФ розпочав в Україні масштабну програму гуманітарної підтримки «Спільно», яка забезпечує дітей та їхні родини соціальними послугами та захистом. 

Дитячий фонд ООН співпрацює з урядом, місцевими органами влади, неурядовими організаціями, волонтерами та приватним сектором заради запуску й розвитку активностей у межах цієї програми.

Пов’язані новини

Всі новини

МКП «Миколаївводоканал»

Наприкінці минулого року фахівці МКП "Миколаївводоканал" отримали насос, здатний за годину подавати 3 200 куб.м води в оселі містян

Напрямок діяльності

UNICEF | Дитячий фонд ООН

Повʼязані звіти

Звіт по допомозі від UNICEF

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від UNICEF за 2023 рік

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від UNICEF за 2022 рік

Завантажити .pdf