Назад до всіх партнерів

Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS)

Перейти на сайт партнера

Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) – це установа Організації Обʼєднаних Націй, яка надає послуги у сфері інфраструктури, закупівель та управління проектами.

Відповідно до Цілей сталого розвитку, UNOPS працює над створенням світу, в якому люди можуть жити повноцінним життям, спираючись на стійку, життєздатну та інклюзивну інфраструктуру, а також на ефективне, прозоре використання державних ресурсів у сфері закупівель та управління проектами.

Щорічно UNOPS надає допомогу на мільярди доларів у сфері миру та безпеки, гуманітарних проектів та проектів розвитку у більш ніж 80 країнах світу.

Маючи майже 30-річний досвід роботи у нестабільних та конфліктних ситуаціях, UNOPS швидко реагує на потреби партнерів у найскладніших умовах у світі.

UNOPS та Україна

UNOPS працює в Україні з кінця 2016 року. Організація підтримує країну у зміцненні державного управління та верховенства права, а також у покращенні доступу до охорони здоров'я.

Від початку російського вторгнення у 2022 році UNOPS зосередилися на співпраці з урядом, установами ООН та партнерами, щоб задовольнити нагальні потреби, спричинені війною, та закласти базу для сталого відновлення. Проєкти, реалізовані UNOPS з 2022 року, мають загальний бюджет понад 150 мільйонів доларів США. Три основні напрямки роботи UNOPS в Україні – це інфраструктура, закупівлі та протимінна діяльність.

UNOPS підтримує Україну на шляху до сталого та процвітаючого майбутнього. Своїми проектами та зусиллями з розбудови потенціалу воно підтримує інтеграцію України до Європейського Союзу та досягнення Цілей сталого розвитку.

Пов’язані новини

Всі новини

КП «Миколаївелектротранс»

Миколаївелектротранс отримав два сучасні автонавантажувачі від міжнародних партнерів

Напрямок діяльності

Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS)
Набувач

Напрямок діяльності

У рамках договору про співпрацю з Данією Миколаїв отримав 6 одиниць комунальної техніки

Дансько-Миколаївське Партнерство Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS)
КП «Миколаївпастранс»

Напрямок діяльності

Місткі та комфортні: Миколаєву передали нові автобуси

Дансько-Миколаївське Партнерство Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS)

Повʼязані звіти

Звіт з використання допомоги від UNOPS за 2023 рік

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від UNOPS за 2022 рік

Завантажити .pdf