Save the Children – міжнародна неурядова гуманітарна організація, що складається з Save the Children International та 30 національних членів. Працює в більш ніж 120 країнах світу.

Організація була заснована у 1919 році у Великій Британії у відповідь на трагедію Першої світової війни з метою поліпшення життя дітей шляхом покращення освіти, охорони здоров’я та економічним можливостям, а також наданню надзвичайної допомоги у разі стихійних лих, війни та інших конфліктів.

Save the Children в Україні

З 24 лютого 2022 Save the Children в Україні підтримали гуманітарною допомогою та основними послугами 802 546 людей, з них 436 529 – діти. У 2022 році ми спиралися на наявні програми та працювали в 7 напрямках, 24 областях, і з 33 партнерами.

Грошова підтримка: Save the Children надали багатоцільову грошову та ваучерну допомогу понад 28 700 родинам. У 2022 році наш грошова допомога в Україні склала майже 26 мільйонів доларів. Через наші механізми зворотного зв’язку сім’ї повідомляють, що гроші – це те, що їм зараз найбільше потрібно. Це допомагає їм купувати продукти першої необхідності, як-от харчі, ліки та пальне.

Child Protection: Разом із нашими партнерами ми підтримуємо 17 Просторів дружніх до дитини по всій Україні, де дівчата та хлопчики можуть спілкуватися, грати та знову бути дітьми. Фахівці готові надати психологічну підтримку та допомогти дітям з їх переживаннями. Ми також надаємо набори, що містять усе необхідне, щоб створити дружній до дітей простір, як і бункерні набори для дітей поблизу лінії фронту. Вони включають іграшки, ігри та вправи для психічного здоров’я дітей, поки вони ховаються в підвалах та укриттях.

Освіта: Save the Children створили 32 цифрові навчальні центри, щоб діти могли продовжувати навчання та мати доступ до онлайн-занять, і ми плануємо відкрити 100 по всій Україні. Ми також ремонтуємо пошкоджені школи та дитячі садки, а також забезпечуємо навчання та обладнання для вчителів.

Охорона здоров’я: Save the Children Ukraine допомогли 45 200 людям, у тому числі 24 518 дітям, отримати доступ до необхідної медичної допомоги. Ми надали медичне обладнання, матеріали та технічну допомогу лікарням і мобільним бригадам охорони здоров’я.

Вода, санітарія та гігієна: Save the Children координує роботу з іншими гуманітарними організаціями, ООН та місцевою владою, щоб надати обладнання для ремонту пошкоджених систем водопостачання. Разом із нашими партнерами ми розповсюдили 40 000 гігієнічних наборів і дбаємо про те, щоб сім’ї мали доступ до чистої питної води. Ми постачаємо кулери
та воду центрам колективного проживання у Дніпрі, Полтаві та Запоріжжі, а також ми доставили понад 12 600 пляшок води у Херсон.

Save the Children тісно співпрацює з партнерами, щоб надати предмети першої необхідності, включно з ліжками та матрацами, дітям і сім’ям у колективних центрах. Ми також допомагаємо відновлювати пошкоджені школи та лікарні, та забезпечуємо котли на твердому паливі для критичної інфраструктури, щоб підтримувати опалення для вразливих дітей і сімей.

Пов’язані новини

Всі новини

МКП «Миколаївводоканал»

Хомути та муфти. «Миколаївводоканал» отримав допомогу від міжнародної організації Save the Сhildren

Напрямок діяльності

Save the Children International
КНП ММР «ЦПМСД №4»

Напрямок діяльності

Компʼютерна техніка для лікарів

Save the Children International
МКП «Миколаївводоканал»

Напрямок діяльності

Труби для Миколаївводоканалу

Save the Children International

Повʼязані звіти

Звіт по допомозі від Save the Children

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від Save the Children за 2023 рік

Завантажити .pdf