Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською гуманітарною громадською організацією, яка допомагає державі у наданні гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час.

Товариство:

  • бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі катастроф і надзвичайних ситуацій,
  • забезпечує медико-соціальну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення,
  • навчає навичкам надання першої допомоги,
  • допомагає у відновленні втрачених внаслідок збройних конфліктів, природних катастроф чи процесів міграції родинних зв’язків,
  • надає психосоціальну підтримку тощо.

З 24 лютого 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, Український Червоний Хрест оперативно мобілізував усі сили та ресурси й розпочав надавати допомогу постраждалому населенню. З 24 лютого 2022 року волонтери і співробітники Українського Червоного Хреста майже цілодобово працюють в різних куточках України.

Зараз Український Червоний Хрест допомагає державі відновлювати пошкоджені внаслідок військових дій медичні заклади, об’єкти цивільної інфраструктури, житлові будинки. Для людей, які були вимушені покинути свої домівки будуються модульні містечка з усім необхідним для комфортного життя. Громади, які опинилися без тепла та електроенергії, Український Червоний Хрест забезпечує буржуйками, модульними котельнями, електрогенераторами та іншими автономними засобами.

Робота постійно координується з державними службами України, партнерами та колегами з Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Для допомоги постраждалому населенню задіюють всі ресурси, щоб залучити якомога більше підтримки. Український Червоний Хрест тісно співпрацює з міжнародними донорами, державним та приватними сектором, партнерами з Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Було запущено десятки фандрайзингових та краудфандінгових платформ в Україні та за кордоном. До Українського Червоного Хреста звертаються люди зі всього світу, збираючи та надаючи посильну допомогу.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) є неупередженою, нейтральною та незалежною організацією, цілі й завдання якої мають виключно гуманітарний характер і полягають в тому, щоб захищати життя й гідність людей, які постраждали через збройні конфлікти та інші ситуації насильства, і надавати їм допомогу. Поширюючи та укріплюючи гуманітарне право й універсальні гуманітарні принципи, МКЧХ докладає усіх зусиль, щоб запобігти стражданням людей. МКЧХ, заснований у 1863 р., стоїть біля витоків Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. МКЧХ надано повноваження здійснювати свою діяльність в країнах, що постраждали від збройних конфліктів та інших ситуацій насильства. 

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) є головним партнером МКЧХ в Україні. Разом ми задовольняємо потреби тих, хто найбільше постраждали внаслідок міжнародного збройного конфлікту, зокрема в прифронтових районах. МКЧХ разом з іншими партнерами по Руху також сприяє розвитку та зміцненню потенціалу ТЧХУ.

Пов’язані новини

Всі новини

МКП «Миколаївводоканал»

Міжнародний комітет Червоного Хреста допомагає підприємству в закупівлі рідкого хлору

Напрямок діяльності

Товариство Червоного Хреста
Департамент житлово-комунального господарства

Напрямок діяльності

У Миколаєві частково відремонтували покрівлю будинку на вулиці Крилова, який постраждав від потужного обстрілу 17 червня

Товариство Червоного Хреста
Управління освіти

Напрямок діяльності

Безпечний простір для дітей. У Миколаєві відремонтували ще одне укриття у школі

Товариство Червоного Хреста

Повʼязані звіти

Звіт по допомозі від Товариства Червоного Хреста України

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від Товариства Червоного Хреста за 2023 рік

Завантажити .pdf

Звіт з використання допомоги від Товариства Червоного Хреста за 2022 рік

Завантажити .pdf